Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 17:41

Οι οικονομολόγοι ψηφίζουν για τα όργανα του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας

ΚΥΡΙΑΚΗ «ΑΛΕΞ. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ»

Στις κάλπες καλούνται να προσέλθουν την Κυριακή οι οικονομολόγοι, προκειμένου να εκλέξουν τα μέλη της νέας Συνέλευσης των Αντιπροσώπων του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας, όπως και τα μέλη των διοικήσεων των 16 περιφερειακών τμημάτων της χώρας. Στη Μεσσηνία οι κάλπες θα στηθούν στο αμφιθέατρο του Διοικητηρίου «Αλέξανδρος Κουμουνδούρος» και θα είναι ανοιχτές από τις οχτώ το πρωί μέχρι τις έξι το απόγευμα…

Οι παρατάξεις που κατεβαίνουν για το Περιφερειακό Τμήμα Νοτιοανατολικής Πελοποννήσου και οι υποψήφιοί τους είναι:

Ανεξάρτητη Κίνηση Οικονομολόγων Ελλάδας (Α.ΚΙ.Ο.Ε)

1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ

2. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

3. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΩΛΕΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΜΠΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΜΠΡΕΖΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ

10. ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Δημοκρατική Κίνηση Οικονομολόγων και Συνεργαζόμενοι (ΔΗΚΙΟ-Σ)
1. ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΔΡΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

9. ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Οικονομολόγων (Δ.Π.Κ.-Ο)
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

4. ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

5. ΚΑΣΙΜΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΟΪΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Μεμονωμένος υποψήφιος: ΣΠΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

Προοδευτική Δημοκρατική Συνεργασία Οικονομολόγων (Π.Δ.Σ.Ο)
1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

3. ΚΑΣΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ

6. ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Παράταξη Οικονομολόγων Φοροτεχνικών Εργαζομένων-Επαγγελματιών Π.Ο.Φ.Ε.-Ε.)-Συνεργαζόμενες Δυνάμεις
1. ΚΟΡΟΒΙΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΛΑΠΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Συνεργασία Οικονομολόγων Πελοποννήσου
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΛΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑ – ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

9. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ