Τρίτη, 12 Δεκεμβρίου 2017 22:26

Όλοι οι σταυροί των υποψηφίων με τον Βαγγέλη Ξυγκώρο

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
Και όμως ακόμη η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου δεν έχει υπογράψει το πρακτικό με τα αποτελέσματα των εκλογών και τους ψήφους που συγκέντρωσαν οι υποψήφιοι, ώστε να σταλούν στο Πρωτοδικείο και να ανακηρυχθούν οι εκλεγέντες…

Οι πληροφορίες λένε ότι η διαδικασία καθυστερεί λόγω διαβουλεύσεων, που αφορούν την επιλογή εδρών, στο εσωτερικό ενός εκ των δύο συνδυασμών που κατέβηκαν στις εκλογές. Η διαδικασία αναμένεται να έχει ολοκληρωθεί την Πέμπτη.

Σε ό,τι αφορά πάντως τη σταυροδοσία στο συνδυασμό του Βαγγέλη Ξυγκώρου, «Μεσσηνία-Καινοτομία», ο οποίος κέρδισε καθαρά τις εκλογές, έχει ως εξής (με μαύρα γράμματα στην αρχή κάθε τμήματος εκείνοι που εκλέγονται):

 

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

ΚΑΤΣΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ        49

ΣΤΟΥΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 45

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        43

ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 41

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8

ΗΛΙΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 19        

ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28

ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4    

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  10

ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 6

ΜΑΝΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 16  

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9    

ΜΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18   

ΜΠΟΜΠΟΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 38   

ΝΙΚΟΛΙΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12   

ΠΑΝΤΑΖΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6      

ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  24

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25      

ΣΑΡΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25

ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 27     

ΣΜΥΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 19        

ΣΠΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8

ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 11       

ΤΖΑΝΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10       

 

ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ

ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 27

ΓΚΙΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΟΥΛΗ 13

ΔΕΡΕΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6

ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 25

ΤΕΡΙΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14

 

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

ΞΥΓΚΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 31

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36

ΓΚΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13   

ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΣΕΙΡΙΟΣ 20

ΚΑΝΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 17

ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 7

ΚΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19

ΜΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14

ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10

ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ ΖΩΗΣ 31

ΝΙΚΗΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  22

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 7

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22

ΠΙΦΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 11

ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 6

ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 8     

ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3

ΧΗΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 28

 

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  23

ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25

ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  4

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8

 

ΤΜΗΜΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 140

ΣΩΤΗΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 77

ΖΑΓΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 73

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12  

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 10   

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  23

ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ 8

ΒΟΡΒΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 9  

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27 

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  6

ΙΑΚΩΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 10       

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16    

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  5

ΚΑΤΣΙΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   8

ΚΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΩ 3

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 66

ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΣΑ) 23

ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9

ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 12

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 32       

ΜΟΥΡΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 10

ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5      

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 7   

ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ  12

ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 13

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 7

ΡΕΓΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  27

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4

ΤΕΝΕΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23  

ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 65

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5    

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14      

ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 12

 

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

ΓΚΡΑΙΚΗΣ (ΓΚΡΕΚΗΣ) ΠΑΥΛΟΣ 19

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15  

ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5

ΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΠΟΛΑ) 15

ΚΥΡΙΑΚΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 5      

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2

ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ 8

ΤΣΟΥΛΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2