Παρασκευή, 25 Απριλίου 2014 20:18

Το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» για το Δήμο Καλαμάτας που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο

ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
Συνολικά με 93 υποψήφιους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους κατεβαίνει η «Λαϊκή Συσπείρωση» στις εκλογές του Δήμου Καλαμάτας, με υποψήφιο δήμαρχο τον Δημήτρη Οικονομάκο. Η Λαϊκή Συσπείρωση κατέθεσε σήμερα στο Πρωτοδικείο το συνδυασμό της…

Οι υποψήφιοι της «Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Καλαμάτας είναι:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ:

  1. Αθανασόπουλος Θανάσης: Γεωπόνος, συνεργαζόμενος. Πρόεδρος Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Μεσσηνίας, πρ. του Περιφερειακού Συμβουλίου Γεωπόνων Δημοσίων Υπαλλήλων, μέλος του ΔΣ γονέων και κηδεμόνων Μουσικού Σχολείου
  2. Βεργινάδης Βασίλειος - Αλέξανδρος: Ιδιωτικός υπάλληλος
  3. Βουκελάτου Μαρία: Φαρμακοϋπάλληλος, μέλος του ΔΣ φαρμακοϋπαλλήλων
  4. Γαλανοπούλου Γεωργία: Οικονομολόγος
  5. Γιάνναρος Γιάννης: Ηχολήπτης
  6. Γιαννόπουλος Γιάννης: Εκπαιδευτικός, μέλος του ΔΣ του Πολιτιστικού Συλλόγου Αρτεμισίας
  7. Γιαννόπουλος Κώστας: Ηχολήπτης
  8. Γουρδέας Παναγιώτης: Αρτοποιός
  9. Δημόπουλος Δημοσθένης: Εκπαιδευτικός
  10. Διαμαντάκη - Ηλιού Μαρία: Συνταξιούχος
  11. Καλογιάννη Μαρία: Δασκάλα
  12. Κάλπος Παρασκευάς: Μουσικός παραγωγός
  13. Καντζιλιέρη Χριστίνα - Ελευθερία: Κτηνίατρος
  14. Κουβάτσου - Μπιτσώνη Ελένη: Ελεύθερος επαγγελματίας
  15. Κουρέτα Μαρία: Συνταξιούχος τραπεζικός
  16. Κουτουμάνος Σαράντος: Συνταξιούχος αγρότης
  17. Κουφαλάκος Γιώργος: Μουσικός, απόφοιτος του τμήματος Γεωγραφίας του Χαροκόπειου Πανεπιστημίου
  18. Κρεμμύδα Βασιλική: Άνεργη
  19. Κρότσε - Βαρελά Μπέτυ: Άνεργη
  20. Κυριακόπουλος Αντώνιος: Οικοδόμος - σκακιστής
  21. Κωστόπουλος Δημήτρης: Οικοδόμος
  22. Λαγογιάννης Γιάννης: Ιδιωτικός υπάλληλος
  23. Λαζαρακόπουλος Μπάμπης: Συνταξιούχος οικοδόμος
  24. Λαμπρόπουλος Ευάγγελος: Ιδιωτικός υπάλληλος, πρόεδρος Συνδικάτου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Μεσσηνίας, μέλος του ΔΣ του ΕΚΚ
  25. Λαμπρόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου: Συνδικαλιστής στο χώρο των ΑΜΕΑ
  26. Λαμπρόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη: Εργολάβος δημοσίων έργων
  27. Λιαπάκης Μανώλης: Συνταξιούχος, μέλος του ΔΣ της Θύελλας Παραλίας
  28. Λουκάς Γιώργος: Ελεύθερος επαγγελματίας
  29. Λυριντζής Θεόδωρος: Ι/Υ, γραμματέας του ΔΣ του συνδικάτου των Ιδιωτικών Υπαλλήλων, πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Σπερχογείας
  30. Μάρκου Σταύρος: Οικοδόμος, πρόεδρος του Συνδικάτου Οικοδόμων Μεσσηνίας
  31. Μητσέα Βάσω: Ελεύθερη επαγγελματίας
  32. Μιχαλόπουλος Κωνσταντίνος: Συνταξιούχος, δημοτικός σύμβουλος Καλαμάτας
  33. Μούντανος Μάριος: Άνεργος, μέλος του Συλλόγου Φίλων Κοινωνικού Ιατρείου
  34. Μπαλτουμά Γιάννα: Φαρμακοποιός
  35. Μπίνη Λεμονιά: Φαρμακοϋπάλληλος, μέλος του ΔΣ  φαρμακοϋπαλλήλων
  36. Μπιρλή Νίτσα: Συνταξιούχος, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Γυναικών της ΟΓΕ στη Μεσσηνία
  37. Νιάρχος Αναστάσιος: Εκπαιδευτικός, δημοτικός σύμβουλος, αντιπρόεδρος του νομαρχιακού τμήματος της ΑΔΕΔΥ
  38. Νικητέας Φώτης: Ελεύθερος επαγγελματίας
  39. Νικολαΐδου - Δασκαλέα Ρόζα: Συνταξιούχος εκπαιδευτικός
  40. Νικόπουλος Ιωάννης: Αρτοποιός
  41. Οικονομόπουλος Γρηγόριος: Πολιτικός μηχανικός, μέλος της αντιπροσωπίας του περιφερειακού τμήματος του ΤΕΕ, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Παιδικών σταθμών
  42. Παπαθεοδωρίδης Ανδρέας: Συνταξιούχος - μέλος του ΔΣ του ΜΕΘ
  43. Πατριαρχέα Ελένη: Νοσηλεύτρια, αντιπρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων του Νοσοκομείου
  44. Πετρόπουλος Κώστας: Λογιστής φοροτεχνικός, μέλος της γραμματείας της ΠΑΣΕΒΕ, αθλητής στο τμήμα πόλο του Άργη, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμ. Παιδ. Σταθμών
  45. Πουλή Τζένη: Εκπαιδευτικός
  46. Πουρνάρας Λευτέρης: Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων του Νοσοκομείου
  47. Ρεϊτζόπουλος Γεώργιος: Ηλεκτρολόγος μηχανολόγος ΕΜΠ
  48. Ρηγανάκου Αγγελική: Υπάλληλος του ΟΑΕΔ σε διαθεσιμότητα
  49. Στασινόπουλος Κώστας: Φοιτητής ΤΕΙ Πελοποννήσου
  50. Στασινοπούλου - Χριστοπούλου Ευσταθία: Άνεργη
  51. Σταυρόπουλος Δημήτρης: Συνταξιούχος
  52. Τσιλιβαράκης Δημήτρης: Φοιτητής Ιατρικής
  53. Φερεντίνος Γιώργος: Γιατρός, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων του Νοσοκομείου
  54. Φιλανδριανός Ευάγγελος: Οικοδόμος
  55. Χαϊκάλης Αντρέας: Μηχανικός εμπορικού ναυτικού - πρόεδρος Ελληνοκουβανικού συνδέσμου Μεσσηνίας
  56. Χιώτης Γιάννης: Συνταξιούχος, παλαίμαχος ποδοσφαιριστής
  57. Χουλιάρας Παύλος: Ιδιωτικός υπάλληλος
  58. Χρηστέας Νίκος: Συνταξιούχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΙΟΣ:

  1. Τζαβάρας Ντίνος: Φοιτητής

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝ:

  1. Αντωναίος Λεωνίδας: Άνεργος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΟΥΡΙΑΣ:

  1. Κατσιλιέρης Λεωνίδας: Συνταξιούχος
  2. Μαλαπάνη Φωτεινή: Φυσικοθεραπεύτρια
  3. Μπαρδαμάσκος Γιώργος: Καθηγητής, μέλος ΔΣ της Ά ΕΛΜΕ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. Γαϊτάνης Φώτης: Εκπαιδευτικός
  2. Δεληγιάννης Γιώργος: Εκπαιδευτικός
  3. Ζερβάκου Βαγγελιώ: Συνταξιούχος
  4. Θεοδωροπούλου Αλεξάνδρα: Ι/Υ, αντιπρόεδρος του ΔΣ του Σωματείου Ι/Υ
  5. Καλογερόπουλος Γιάννης: Συνταξιούχος
  6. Καροπούλου Χρύσα: Φιλόλογος
  7. Κασιμιώτης Χρήστος: Φοιτητής
  8. Κατσιμπούρης Δημήτρης: Φοιτητής
  9. Λάκκα Όλγα: Άνεργη
  10. Μπελίτσος Παναγιώτης: Φοιτητής
  11. Μπίρου Νατάσα: Άνεργη
  12. Τζωρτζάκος Γιώργος: Οικοδόμος
  13. Φωτόπουλος Φώτης: Δάσκαλος, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Δασκάλων Μεσσηνίας
  14. Χρονόπουλος Ανδρέας: Μουσικός

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΦΛΩΡΟΥ

  1. Μακρής Μάρκος: Συνταξιούχος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΛΟΥ

  1. Ζερβάκος Πέτρος: Συνταξιούχος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΘΑΙΑΣ

  1. Παρασκευόπουλος Δημήτρης: Συνταξιούχος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

  1. Τσούκλερης Δημήτρης: Συνταξιούχος, μαχητής του Δημοκρατικού Στρατού Ελλάδας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΣ

  1. Βασιλάκης Παναγιώτης: Οικοδόμος
  2. Μασουρίδης Παναγιώτης: Ηλεκτρολόγος, μέλος του Τοπικού Συμβουλίου Αρτεμισίας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΙΑΣ

  1. Τζαβάρας Γιάννης: Φοιτητής Γεωπονικού Πανεπιστημίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

  1. Κοκκορόγιαννη Φωτεινή: Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. Μπαρδαμάσκος Ηλίας: Συνταξιούχος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΒΕΛΙΟΥ

  1. Λάζαρος Κώστας: Άνεργος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΑΣ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ

  1. Ντούρου - Παπαθεοδωρίδη Βούλα: Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

  1. Σακελλαρίου Κώστας: Μελισσοκόμος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΔΟΥΣΑΣ

  1. Βεργινάδης Παναγιώτης: Συνταξιούχος
  2. Οικονομόπουλος Γιώργος: Συνταξιούχος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΔΗΜΑΤΟΣ

  1. Μπελλόγιαννης Βύρωνας: Συνταξιούχος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

  1. Λυριντζής Γιάννης: Συνταξιούχος