Τετάρτη, 14 Μαϊος 2014 12:40

Ο Θόδωρος Μπρεδήμας το βράδυ μιλάει στην πλατεία

«ΑΛΛΑΓΗ»
Την κεντρική του προεκλογική ομιλία θα κάνει απόψε στην κεντρική πλατεία ο υποψήφιος δήμαρχος Καλαμάτας, επικεφαλής σήμερα της μείζονος μειοψηφίας, Θόδωρος Μπρεδήμας…

«ΑΛΛΑΓΗ» 
Την κεντρική του προεκλογική ομιλία θα κάνει απόψε στην κεντρική πλατεία ο υποψήφιος δήμαρχος Καλαμάτας, επικεφαλής σήμερα της μείζονος μειοψηφίας, Θόδωρος Μπρεδήμας…

Η προεκλογική ομιλία θα γίνει στο χώρο απέναντι από το εκλογικό κέντρο του συνδυασμού του Θόδωρου Μπρεδήμα, «Αλλαγή για το Δήμο Καλαμάτας», κοντά στο μνημείο της Ελευθερίας. Θα ξεκινήσει στις 8:30 το βράδυ.
Οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Θόδωρου Μπρεδήμα είναι οι:

Εκλογική περιφέρεια: Καλαμάτας

1.      Αλάμαρας Πέτρος του Κωνσταντίνου

2.      Αλειφέρη Μαρία του Παναγιώτου

3.      Αναστασοπούλου Βασιλική του Γερασίμου

4.      Αναστοπούλου Κωνσταντίνα (Νάντια) του Παντελή

5.      Ασημακόπουλος Διονύσιος του Γεωργίου

6.      Βλαχάκης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

7.      Γκραίκης Παύλος του Δημητρίου

8.      Γούλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

9.      Δαφνά Αρετή του Ανδρέα  

10.  Δερτιμάνης Σωκράτης του Θεοδώρου

11.  Ζαμπάρα Γεωργία του Νικολάου

12.  Ζαρακοβίτη Μελπομένη (Μελίνα) του Ιωάννου

13.  Ζαχαράκη Κωνστάντω ( Κωνσταντίνα) του Γεωργίου

14.  Καπουλέας Γεώργιος του Ναπολέοντος

15.  Καράμπης Νικόλαος του Παναγιώτου

16.  Κοστρίβα Ευτυχία του Αθανασίου

17.  Κουκοβίστας Αθανάσιος - Κωνσταντίνος του Σωτηρίου

18.  Κυριακού Βασιλική του Κωνσταντίνου

19.  Κωσταράκης Κωνσταντίνος του Ιωάννου

20.  Λειβαδίτης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

21.  Λυριντζής Δημήτριος του Κωνσταντίνου

22.  Μακρής Διονύσιος του Ιωάννου

23.  Μεταξά Σταυρούλα του Αποστόλου

24.  Μητσέας Νικόλαος του Ιωάννου

25.  Μούκας Σταύρος του Κωνσταντίνου

26.  Οικονομόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) του Γεωργίου

27.  Παπασπηλιοπούλου Ειρήνη του Γεωργίου

28.  Παπουτσής Λεωνίδας του Βασιλείου

29.  Περσόπουλος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

30.  Ρούπας Παναγιώτης του Παύλου

31.  Σιψά Βασιλική του Νικολάου

32.  Σταματοπούλου Ευτυχία του Ανδρέα

33.  Στεφανούρης Παναγιώτης του Αθανασίου

34.  Στρατηγαρέα Σταμάτα (Ματίνα) του Γεωργίου

35.  Τζάννες Νικόλαος του Γεωργίου

36.  Τουρνά Νικολέτα του Χρήστου

37.  Τσουκαλά Ευδοξία του Κωνσταντίνου

38.  Φιλιππόπουλος Αναστάσιος του Χρήστου

39.  Φλέσσας Αναστάσιος του Γεωργίου

40.  Χελάς Νικόλαος του Χαραλάμπους

41.  Χριστόπουλος Ιωάννης του Αριστείδη

42.  Χριστοπούλου Διονυσία του Αναστασίου  

Εκλογική περιφέρεια: Άριος

   Ρουσόπουλος Φώτιος του Ιωάννου

Εκλογική περιφέρεια: Αρφαρών

   Θεοδωροπούλου Ευγενία- Σοφία του Γεωργίου

Εκλογική περιφέρεια: Θουρίας

Τσουκαλάς Επαμεινώνδας του Γεωργίου

Χριστόπουλος Αθανάσιος του Δημητρίου

Δημοτική Κοινότητα: Καλαμάτας

Αθανασοπούλου Αικατερίνη του Δημητρίου

Αντωνόπουλος  Σπυρίδων του Νικολάου

Βαρελάς Κωνσταντίνος του Παναγιώτου

Βράχας Ευάγγελος του Παύλου

Κωνσταντοπούλου Κωστούλα (Ντίνα) του Θεοδώρου

Μωραγιάννης Κωνσταντίνος του Νικολάου

Τζιώλλου Αναστασία του Βαγγέλη

Χουντάλος Γεώργιος του Χρήστου

Ψυχογιοπούλου Ελένη του Παναγιώτου

Δημοτική Κοινότητα: Βέργας

Θεοχάρης Κωνσταντίνος του Νικολάου

Μέντζας Γεώργιος του Ιωάννου

Πικιού Ελένη του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα: Αγίου Φλώρου

Καραντζούνης Σωτήριος του Λαζάρου

Τοπική Κοινότητα: Αιθαίας

Μπάλλας Γεώργιος του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα: Άμμου

Κοσμόπουλος Νικόλαος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα: Άνθειας

Κατσόγιαννης Νικόλαος του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα: Αντικαλάμου

Βεργόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτου

Καλύβας Γεώργιος του Ηρακλή

Μανωλοπούλου Παναγιώτα του Θεοδώρου

Τοπική Κοινότητα: Άριος

Μπορομπόκα Κωνσταντίνα του Ηλία

Μπρούμας Αθανάσιος του Θεοδώρου

Ρετσίνης Βασίλειος  του Σπυρίδωνος

Τοπική Κοινότητα: Αριοχωρίου

Στεφανούρης Γεώργιος του Αθανασίου

Χριστοπούλου Αμαλία του Γεωργίου

Χριστοπούλου Γεωργία του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα: Ασπροχώματος

Αρβανίτης Δημήτριος του Μιχαήλ

Γκαραγκούνη Βαρβάρα του Απόστολου

Μπεντιχαβάς Παναγιώτης του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα: Ελαιοχωρίου

Κουκούτσης Ιωάννης του Ηλία

Τοπική Κοινότητα: Θουρίας

Γεωργίου – Τσιλίκου Ελένη του Φιλοποίμενος

Σπυροπούλου Ελένη του Παναγιώτου

Τοπική Κοινότητα: Μικράς Μαντίνειας

Ζήρας Νικόλαος του Παναγιώτου

Σταματοπούλου Άννα του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα: Νέδουσας

 Βαρελά Ελένη του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα: Πηγών

 Παπαδέας Παναγιώτης του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα: Πηδήματος

 

 Τσίμπουρης Ιωάννης του Λεωτυχίδη