Τρίτη, 01 Ιουλίου 2014 22:03

Όλοι οι νέοι δημοτικοί και κοινοτικοί σύμβουλοι του Δήμου Καλαμάτας

ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΧΩΡΙΩΝ
Όλοι όσοι εκλέγονται στο Δημοτικό Συμβούλιο Καλαμάτας, τις Δημοτικές Κοινότητες Καλαμάτας και Βέργας και σε όλα τα χωριά ανακοινώθηκαν και επίσημα, με την επικύρωση των αποτελεσμάτων των εκλογών και την ανακήρυξη των επιτυχόντων και των επιλαχόντων από το Πολυμελές Πρωτοδικείο. Οι εκλεγέντες είναι οι…

ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΧΩΡΙΩΝ 
Όλοι όσοι εκλέγονται στο Δημοτικό Συμβούλιο Καλαμάτας, τις Δημοτικές Κοινότητες Καλαμάτας και Βέργας και σε όλα τα χωριά ανακοινώθηκαν και επίσημα, με την επικύρωση των αποτελεσμάτων των εκλογών και την ανακήρυξη των επιτυχόντων και των επιλαχόντων από το Πολυμελές Πρωτοδικείο. Οι εκλεγέντες είναι οι…

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΙΚΑ

Δ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ έλαβε χίλιους εννιακόσιους σαράντα ένα (1.941) σταυρούς προτίμησης

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ έλαβε χίλιους επτακόσιους εβδομήντα τρεις (1.773) σταυρούς προτίμησης

3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε χίλιους επτακόσιους σαράντα τέσσερις (1.744) σταυρούς προτίμησης

4. ΝΤΙΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε χίλιους διακόσιους εξήντα τρεις (1.263) σταυρούς προτίμησης

5. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε χίλιους διακόσιους δέκα έξι (1.216) σταυρούς προτίμησης

6. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε χίλιους εκατόν ογδόντα δύο (1.182) σταυρούς προτίμησης

7. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε χίλιους εκατόν ένα (1.101) σταυρούς προτίμησης

8. ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε χίλιους  εξήντα επτά (1.067) σταυρούς προτίμησης

9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε χίλιους  οκτώ (1.008) σταυρούς προτίμησης

10. ΜΠΑΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε χίλιους  πέντε (1.005) σταυρούς προτίμησης

11. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε χίλιους  τέσσερις (1.004) σταυρούς προτίμησης

12. ΒΓΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εννιακόσιους ενεννήντα τρεις (993) σταυρούς προτίμησης

13. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εννιακόσιους εβδομήντα πέντε (975) σταυρούς προτίμησης

14. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε εννιακόσιους σαράντα οκτώ (948) σταυρούς προτίμησης

15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε οκτακόσιους ενεννήντα ένα (891) σταυρούς προτίμησης

16. ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ έλαβε οκτακόσιους εβδομήντα τρεις (873) σταυρούς προτίμησης

17. ΚΑΡΑΤΖΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε οκτακόσιους εξήντα τρεις (863) σταυρούς προτίμησης

18. ΚΑΜΒΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε οκτακόσιους πενήντα επτά (857) σταυρούς προτίμησης

19. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ έλαβε οκτακόσιους πενήντα τέσσερις (854) σταυρούς προτίμησης

20. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε οκτακόσιους σαράντα (840) σταυρούς προτίμησης

21. ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε οκτακόσιους τριάντα τρεις (833) σταυρούς προτίμησης

22. ΓΥΦΤΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε οκτακόσιους τρεις (803) σταυρούς προτίμησης

 

Δ.Ε. ΑΡΙΟΣ

ΦΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε χίλιους διακόσιους τρεις (1.203) σταυρούς προτίμησης

 

Δ.Ε. ΑΡΦΑΡΩΝ

ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ‑ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε χίλιους τετρακόσιους εξήντα οκτώ (1.468) σταυρούς προτίμησης

     

Δ.Ε. ΘΟΥΡΙΑΣ

ΛΙΑΠΠΑ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ έλαβε χίλιους πεντακόσιους πενήντα (1.550) σταυρούς προτίμησης

     

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΚΑΡΗ

Δ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. ΜΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) ‑ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού Γ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ έλαβε εννιακόσιους δύο (902) σταυρούς προτίμησης

3. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ έλαβε επτακόσιους είκοσι τρεις (723) σταυρούς προτίμησης

4. ΒΕΡΓΙΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ έλαβε εξακόσιους ογδόντα εννέα (689) σταυρούς προτίμησης

5. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε τετρακόσιους ενεννήντα δύο (492) σταυρούς προτίμησης

6. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ έλαβε τετρακόσιους είκοσι οκτώ (428) σταυρούς προτίμησης

7. ΑΛΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε τετρακόσιους δέκα έξι (416) σταυρούς προτίμησης

 

Δ.Ε. ΘΟΥΡΙΑΣ

ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε χίλιους  πενήντα εννέα (1.059) σταυρούς προτίμησης

     

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ

Δ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Ε' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

2. ΝΙΑΡΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε διακόσιους εξήντα τρεις (263) σταυρούς προτίμησης

3. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ‑ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε διακόσιους δέκα τρεις (213) σταυρούς προτίμησης

     

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΘΟΔΩΡΟΥ ΜΠΡΕΔΗΜΑ

Δ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. ΜΠΡΕΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού Α' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ έλαβε τριακόσιους ενεννήντα τέσσερις (394) σταυρούς προτίμησης

     

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

Δ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού Δ' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

2. ΒΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ έλαβε διακόσιους τέσσερις (204) σταυρούς προτίμησης

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑ

Δ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ως επικεφαλής του συνδυασμού Β' έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

         

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π. ΝΙΚΑ

1. ΦΟΙΦΑ ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε χίλιους διακόσιους πενήντα έξι (1.256) σταυρούς προτίμησης

2. ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε χίλιους  πενήντα τρεις (1.053) σταυρούς προτίμησης

3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε οκτακόσιους ογδόντα οκτώ (888) σταυρούς προτίμησης

4. ΨΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ έλαβε οκτακόσιους σαράντα ένα (841) σταυρούς προτίμησης

5. ΞΑΝΘΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε οκτακόσιους ένα (801) σταυρούς προτίμησης

6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε πεντακόσιους εξήντα πέντε (565) σταυρούς προτίμησης

7. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ έλαβε πεντακόσιους πενήντα τέσσερις (554) σταυρούς προτίμησης

8. ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ έλαβε πεντακόσιους δέκα τρεις (513) σταυρούς προτίμησης

9. ΜΗΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ έλαβε πεντακόσιους ένα (501) σταυρούς προτίμησης

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Μ. ΜΑΚΑΡΗ

1. ΛΕΒΕΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε τριακόσιους εβδομήντα ένα (371) σταυρούς προτίμησης

2. ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε τριακόσιους πενήντα οκτώ (358) σταυρούς προτίμησης

3. ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ έλαβε τριακόσιους είκοσι πέντε (325) σταυρούς προτίμησης

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε διακόσιους εξήντα ένα (261) σταυρούς προτίμησης

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Θ. ΜΠΡΕΔΗΜΑ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε διακόσιους είκοσι ένα (221) σταυρούς προτίμησης

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΙΧ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εκατόν τριάντα (130) σταυρούς προτίμησης

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΓΑΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π. ΝΙΚΑ

1. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε εκατόν ενεννήντα πέντε (195) σταυρούς προτίμησης

2. ΚΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εκατόν εννέα (109) σταυρούς προτίμησης

3. ΧΟΧΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε εκατόν οκτώ (108) σταυρούς προτίμησης

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Μ.  ΜΑΚΑΡΗ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε διακόσιους είκοσι έξι (226) σταυρούς προτίμησης

 

Άγιος Φλώρος

ΚΟΥΡΝΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε πενήντα πέντε (55) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Άγριλος

ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε σαράντα έξι (46) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Αιθαία

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εβδομήντα τρεις (73) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε τριάντα τρεις (33) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ έλαβε σαράντα τρεις (43) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

 

Αλαγονία

ΡΟΒΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ έλαβε ογδόντα τέσσερις (84) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Αλώνια

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε σαράντα έξι (46) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Άμμος

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ έλαβε πενήντα έξι (56) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Άμφεια

ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ έλαβε εκατόν πενήντα τρεις (153) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ έλαβε εκατόν δέκα επτά (117) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ογδόντα τρεις (83) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Ανεμόμυλος

ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε σαράντα τρεις (43) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Ανθεια

ΦΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ έλαβε ενεννήντα ένα (91) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ έλαβε εξήντα ένα (61) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε σαράντα έξι (46) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Αντικάλαμος

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ έλαβε πενήντα (50) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΓΚΟΥΛΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε δέκα πέντε (15) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ έλαβε σαράντα έξι (46) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

 

Άρις

ΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εκατόν τέσσερις (104) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε ογδόντα τέσσερις (84) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε διακόσιους ένα (201) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Αριοχώρι

ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εκατόν τέσσερις (104) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε είκοσι εννέα (29) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε τριάντα εννέα (39) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Αρτεμισία

ΣΑΛΜΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε εξήντα πέντε (65) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Αρφαρά

ΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε εκατόν ογδόντα δύο (182) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε ογδόντα (80) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε ογδόντα (80) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Ασπροπουλιά

ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε πενήντα επτά (57) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Ασπρόχωμα

ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε εκατόν τριάντα (130) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ έλαβε εκατόν είκοσι (120) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εξήντα τρεις (63) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Βελανιδιά

ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εξήντα τέσσερις (64) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Βρομόβρυση

ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ έλαβε εξήντα επτά (67) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

 

Ελαιοχώρι

ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εκατόν τριάντα τέσσερις (134) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Θουρία

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε διακόσιους πενήντα τέσσερις (254) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΤΖΑΝΝΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εβδομήντα ένα (71) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΠΛΑΚΩΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε πενήντα (50) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Καρβέλι

ΜΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε εβδομήντα τέσσερις (74) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Λαδά

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ έλαβε εξήντα εννέα (69) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

 

Λαίικα

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εκατόν ογδόντα (180) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε εξήντα οκτώ (68) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εξήντα έξι (66) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Μικρά Μαντίνεια

ΛΙΑΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε ογδόντα έξι (86) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ έλαβε εξήντα πέντε (65) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΠΡΑΣΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ ΣΥΖ. ΣΤΑΥΡΟΥ έλαβε είκοσι έξι (26) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Μικρομάνη

ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε εκατόν σαράντα οκτώ (148) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε τριάντα εννέα (39) σταυρούς προτίμησης και

εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΠΡΑΣΤΕΛΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εξήντα οκτώ (68) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

 

Νέδουσα   

ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε ενεννήντα οκτώ (98) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Πηγές

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε πενήντα ένα (51) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Πήδημα

ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ έλαβε εκατόν εννέα (109) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Πλατύ

ΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε εκατόν σαράντα ένα (141) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΤΑΧΤΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ έλαβε ογδόντα ένα (81) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ έλαβε εξήντα τρεις (63) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Πολιανή

ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε εβδομήντα οκτώ (78) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας

     

Σπερχογεία

ΠΕΡΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε διακόσιους οκτώ (208) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΓΙΑΚΟΥΜΗ‑ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΥΖ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε εκατόν πενήντα επτά (157) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

ΚΑΛΑΘΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ έλαβε εβδομήντα ένα (71) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Τακτικός Σύμβουλος

     

Σταματινού

 

ΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ έλαβε σαράντα ένα (41) σταυρούς προτίμησης και εκλέγεται Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας