Δευτέρα, 08 Σεπτεμβρίου 2014 14:21

Υποτροφίες σε παιδιά τρίτεκνων οικογενειών

Ο πρόεδρος των τριτέκνων Χρήστος Κορομηλάς με τους επιτυχόντες Ο πρόεδρος των τριτέκνων Χρήστος Κορομηλάς με τους επιτυχόντες

ΝΤΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ3

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΑΕΙ - ΤΕΙ 
Τιμητική εκδήλωση για την απονομή υποτροφιών σε παιδιά τρίτεκνων οικογενειών, που φέτος πέτυχαν την εισαγωγή τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, πραγματοποίησε το περασμένο Σάββατο ο Σύλλογος Γονέων Τριών Τέκνων Μεσσηνίας...

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΑΕΙ - ΤΕΙ 
Τιμητική εκδήλωση για την απονομή υποτροφιών σε παιδιά τρίτεκνων οικογενειών, που φέτος πέτυχαν την εισαγωγή τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, πραγματοποίησε το περασμένο Σάββατο ο Σύλλογος Γονέων Τριών Τέκνων Μεσσηνίας... 

Η εκδήλωση έγινε στο Πνευματικό Κέντρο Καλαμάτας, όπου συμμετείχαν επίσης η Ακαδημία Χορού «Απόλλων και Άρτεμις» και ο Μορφωτικός Σύλλογος Μεσσηνίας. 
Οι επιτυχόντες που βραβεύθηκαν είναι:

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΙΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΔΑΡΕΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΣΙΚΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ

ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΒΛΑΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ - ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΑ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΑΛΑΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ

ΜΑΛΑΜΑΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΒΟΣΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΛΟΥΡΜΠΕΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΜΑΡΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

ΓΙΑΝΝΕΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΞΙΑΡΧΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΜΠΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΒΕΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΣΩΤΗΡΗΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ ΤΖΟΡΝΤΑΝ ΕΜΜΑΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΛΥΓΟΥΡΗ ΑΝΝΑ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)