Κυριακή, 27 Απριλίου 2014 21:51

Όλοι οι υποψήφιοι του Οδυσσέα Βουδούρη για την Περιφέρεια

«ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΠΡΩΤΑ»
Στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ αλλά και άτομα από τον ευρύτερο κεντροαριστερό χώρο, τα κινήματα, τον πολιτισμό και την οικολογία, απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο του Οδυσσέα Βουδούρη, που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο προκειμένου να γίνει η ανακήρυξη…

Το ψηφοδέλτιο έχει ως εξής:

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Εκλογική Περιφέρεια Μεσσηνίας

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Πατσαρίνος Νικόλαος του Γεωργίου

Αγγελόπουλος Φώτιος του Γεωργίου

Ασημακόπουλος Ιωάννης του Σταύρου

Βουδούρη Κωνσταντίνα του Γρηγορίου

Γαλιώτος Κωνσταντίνος του Βασιλείου

Γεωργακίλας Ευστάθιος του Αλεξάνδρου

Γκόνης Ιωάννης του Σωτηρίου

Δαρειώτης Ανδρέας του Βασιλείου

Ζέππος Δημήτριος του Παναγιώτη

Ζούπα - Σινάνη Κωνσταντίνα του Νικολάου

Καναβός Αριστοτέλης του Φωτίου

Κιουρή Χαρίκλεια του Δημητρίου

Κοζομπόλη - Αμανατίδη Παναγιώτα του Γεωργίου

Μανέτας Ανδρέας του Αλεξάνδρου

Μουλάς Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Μπακολέα Στυλιανή του Παναγιώτη

Μπουτσικάκη Χαραλαμπία (Χαρά) του Αριστείδη

Ρούβαλης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

Σωφρονά - Καρλαύτη Στέλλα σύζυγος Δημητρίου

Φλώρος Βασίλειος του Ρήγα

Χιουτέας Γεώργιος του Χρήστου

Χριστόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Αργολίδας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Γαβρήλος Γεώργιος

Αντωνόπουλος Γεώργιος του Νικολάου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Γαβρήλος Θεόδωρος του Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Γεωργιοπούλου Ιουλία (Λιάνα ) του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Γούτος Παναγιώτης του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Κεραμίδα - Πανοβράκου Ελένη του Ανδρέα (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Κόνδης Γεώργιος του Ηλία (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Μπίμπα Μαρκέλλα του Αριστείδη (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Ντάνης Ευάγγελος του Αλεξάνδρου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Ξενάκης Γεώργιος του Νικολάου (εκλογ.  περιφέρεια Αργολίδας)

Παππάς Νικόλαος του Παντελή (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Σαρρής Ιωάννης του Γεωργίου  (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)

Χατζοπούλου Αγγελίνα του Δημητρίου (εκλογ.  Περιφέρεια Αργολίδας)

Εκλογική Περιφέρεια Αρκαδίας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Γατσόπουλος Παναγιώτης (Τάκης)

Αλεξανδρής Σαράντος του Νικολάου (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)

Γκανάς Παναγιώτης του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)

Δεληγιάννη – Παπαζαχαρία Ουρανία του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)

Ζούνης Πέτρος του Αγγελή (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Θεοχάρης Γεώργιος του Βασιλείου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Λάτσης Σωτήριος του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)

Μάντη Αθανασία του Αθανασίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Μπόζιου Κωνσταντίνα του Γεωργίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Μπουγιούκος Νικόλαος του Γεωργίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Σαρρή Ζαχαρούλα του Νικολάου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Τσίρμπας Βασίλειος του Ευαγγέλου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Χουζούρης Ιωάννης (Άκης) του Ελευθερίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Εκλογική Περιφέρεια Κορινθίας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Κουρεμπές Θεοφάνης

Αντωνίου Αλέξανδρος του Χρήστου   (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Βασιλακόπουλος Θεόδωρος του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Βουρβουτσιώτου Βαρβάρα (Βάννα) του Θεοδώρου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Γιαννόπουλος Σπυρίδων του Ανδρέα (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Δημόπουλος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Καλλίρης Αλέξιος  του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Καμπίτης Γεώργιος του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Κατσιμπούλας Βασίλειος του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Κατσιμπρή – Πρεντάκη Ειρήνη του Κωνσταντίνου (εκλογ. Περιφέρεια Κορινθίας)

Κουρτζής Νικόλαος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Κοφινά – Τασσιοπούλου Ασημίνα ( Νάνα ) σύζυγος Ηλία (εκλογ. Περιφέρεια Κορινθίας)

Λιβάνης Δημήτριος του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Μενούνος Περικλής του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Πανταζής Χρήστος του Φωτίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Πιέρρου Μαρίνα του Πέτρου  (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Ρίσκα Μαριάνθη (Μαίρη) του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Τσιάνος Θεόδωρος του  Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Τσιόγκας Βλάσιος του Ιωάννη  (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Τσόγκας Γεώργιος του Παύλου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)

Ψυχογιός Γεώργιος του Κωνσταντίνου (εκλογική περιφέρεια Κορινθίας)

Εκλογική Περιφέρεια Λακωνίας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης  Χρυσαδάκος Σταύρος

Βλάχος Κωνσταντίνος του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Κακοκέφαλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Κοττέας Κυριάκος του Σπυρίδωνα (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Λυκάκος Γεώργιος του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Μανεσιώτης Διαμαντής του Αναστασίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Μανωλάκου Αικατερίνη του Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Μαυροματίδη- Ρόντου Μαρία του Μιχαήλ (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Μπουλούμπαση Αγγελική (Άβα) του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Μάντης Αντώνιος του Στυλιανού(εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Νταλιάνης Πέτρος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Τζουγανάτου Ανδριάνα του Αθανασίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Φραγκής Πανάγος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)