Τρίτη, 29 Απριλίου 2014 00:01

Ο συνδυασμός της «ΑΝΤΑΡΣΙΑ στο Μωριά - Συμπόρευση για την Ανατροπή»

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
«Να ανοίξει ο δρόμος για την άμεση βελτίωση της ζωής του λαού, για τα κοινωνικά, οικονομικά, πολιτικά του δικαιώματα, ενάντια στη βάρβαρη λιτότητα, την επιχειρηματικοποίηση - ανταποδοτικότητα και την υποταγή στο κεφάλαιο τοπικό ή «εθνικό». Αυτή είναι η προμετωπίδα του προγράμματός μας», τονίζει ο περιφερειακός συνδυασμός «ΑΝΤΑΡΣΙΑ στο Μωριά - Συμπόρευση για την Ανατροπή», με υποψήφιο…

…περιφερειάρχη τον γεωπόνο Παναγιώτη Κάτσαρη και υποψήφιο αντιπεριφερειάρχη τον Δονάτου Νίκου.
Ειδικότερα ο συνδυασμός της «ΑΝΤΑΡΣΙΑ στο Μωριά - Συμπόρευση για την Ανατροπή» περιλαμβάνει τους εξής υποψηφίους:

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Μεσσηνίας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης: Νίκου Δονάτος Ιδιωτικός Υπάλληλος

Γιακουμής Ευστάθιος (Στάθης) Ιδιωτικός Υπάλληλος (Απόφοιτος ΑΣΟΕΕ)

Διονυσόπουλος Παρασκευάς Αγρότης

Δρίλια Ανθή Ηλιάνα Φοιτήτρια

Καλόμαλου Βασιλική Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.

Καπετανάκη Γαρυφαλλιά Εκπαιδευτικός Δ.Ε.

Κοσμάς Απόστολος Συνταξιούχος

Κώτσαρης Γεώργιος Μουσικός

Λαδά Χριστίνα Εκπαιδευτικός Π.Ε.

Μιχαήλ Θεόδωρος Φοιτητής

Μπούτσης Γεώργιος Οικοδόμος

Παναγόπουλος Παναγιώτης Φιλόλογος

Πατσούρη Γεωργία Ιδιωτικός Υπάλληλος Λογίστρια

Τζαμουράνης Γεώργιος Τοπογράφος Μηχανικός

Φουντουλάκης Βαρθολομαίος Εκπαιδευτικός Δ.Ε.

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Αρκαδίας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης: Παπαγεωργίου Δημήτριος Λογιστής

Αναγνωστόπουλος Βασίλειος Οικονομολόγος

Ηλιάδου Ευτυχία Δανάη Ειδικευόμενη Ψυχίατρος

Καρβουνιάρη Σοφία Ελεύθερη Επαγγελματίας

Κασσελούρης Χρήστος Οφθαλμίατρος

Μπαρδάνη Θάλεια Ψυχολόγος

Σμαρδάς Ανδρέας Φυσικοθεραπευτής

Τσιουμπρής Ιωάννης Χημικός Μηχανικός

Χρυσανθόπουλος Χρήστος Ιστορικός

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Λακωνίας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης: Κόκκορης Ιωάννης Αγρότης Μελισσοκόμος

Αντωνοπούλου Μυρτώ Πολιτικός Μηχανικός

Βαχαβιώλος Θεοφάνης (Φάνης) Πολιτικός Μηχανικός

Γαλάνης Νικόλαος Φοιτητής

Κοκκίνη Αδαμαντία Αλεξάνδρα (Μαντώ) Φοιτήτρια

Μαντέλας Νικόλαος Φοιτητής

Νταλιάνη Αικατερίνη Φοιτήτρια

Ντρενογιάννη Κωνσταντίνα Φοιτήτρια

Στεφανής Νικόλαος Συνταξιούχος Ναυτικός

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Αργολίδας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης: Γεωργιοπούλου Κωνσταντίνα Εκπαιδευτικός

Δαραβέλιας Βασίλειος Οδοντοτεχνίτης

Δήμας Ιωάννης (Μποξ) Αγρότης

Καρανάσιος Στυλιανός Εκπαιδευτικός

Κολωνιώτου Αναστασία Εκπαιδευτικός

Μιχαήλ Κατερίνα Ασκούμενη Δικηγόρος

Μιχαλόπουλος Ιωάννης Αρχιτέκτων Μηχανικός

Ταραβίρας Γεώργιος Πολιτικός Μηχανικός

Τούμπανος Πέτρος Μαρμαροτεχνίτης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι Κορινθίας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης: Δαμέλος Παναγιώτης (Πάνος) Ιδιωτικός Υπάλληλος

Ελευθεράκης Νικόλαος Επιπλοτεχνίτης

Ιωαννίδης Κυριάκος Μουσικός

Κακούρος Δημήτριος Δημόσιος Υπάλληλος (Εφοριακός)

Κορδαλής Νικόλαος Ιδιωτικός Υπάλληλος (Τοπογράφος Μηχανικός)

Κωστόπουλος Κώστας Εκπαιδευτικός

Λαφαζάνη Ευαγγελία Μεσίτρια

Μπούρδαλης Ιωάννης Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Νικολάου Ε. Χρήστος Αρχιτέκτων Μηχανικός

Πάνου Αλεξάνδρα ( Αλεξία ) Δημόσιος Υπάλληλος (Κοινωνιολόγος)

Παπασταμοπούλου Κωνσταντίνα Γεωπόνος

Πήττα Νεφέλη Φοιτήτρια

Προκόπου Μαρία Φοιτήτρια

Σουρτζής Φώτιος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός - Εκπαιδευτικός Δ.Ε.