Πέμπτη, 06 Ιουνίου 2019 23:38

Τα αποτελέσματα με τη σταυροδοσία όλων των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων στη Μεσσηνία

ΕΠΙΣΗΜΑ 
Τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων όλων των παρατάξεων στη Μεσσηνία έχουν ως εξής:

Η παράταξη του Παναγιώτη Νίκα εκλέγει έξι περιφερειακούς συμβούλους, του Πέτρου Τατούλη τρεις, του Γιώργου Δέδε δύο, ενώ πιθανότατα εκλέγονται επίσης οι επικεφαλής της Λαϊκής Συσπείρωσης Νίκος Γόντικας, της Αγωνιστικής Συνεργασίας Πελοποννήσου Θανάσης Πετράκος και της Ανταρσίας στο Μωριά - Συμπόρευση για την Ανατροπή Παναγιώτης Κάτσαρης…

Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 12405

2 ) ΧΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5939

3 ) ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 5422

4 ) ΚΑΠΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5259

5 ) ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5114

6 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 4698

7 ) ΦΟΙΦΑ ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 4539

8 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4506

9 ) ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑ - ΦΕΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 3624

10 ) ΝΙΚΑ - ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3612

11 ) ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3544

12 ) ΚΟΥΒΕΛΑΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3497

13 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 3275

14 ) ΛΟΥΚΑΚΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 3269

15 ) ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3246

16 ) ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2995

17 ) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2806

18 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2439

19 ) ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1664

20 ) ΧΕΙΛΑ-ΜΠΟΣΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1527

21 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1505

 

Νέα Πελοπόννησος ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4501

2 ) ΜΠΟΥΖΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 3492

3 ) ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 3174

4 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ 3075

5 ) ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2930

6 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2929

7 ) ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2481

8 ) ΑΦΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 2267

9 ) ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1814

10 ) ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 1574

11 ) ΜΠΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1521

12 ) ΔΡΑΚΟΥ - ΧΡΥΣΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1398

13 ) ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1245

14 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 1124

15 ) ΚΟΚΚΕΒΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1034

16 ) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1032

17 ) ΦΡΑΓΓΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 987

18 ) ΔΡΑΚΑΚΗ - ΜΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 936

19 ) ΜΠΑΡΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 731

20 ) ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 687

21 ) ΡΕΚΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 678

 

ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2291

2 ) ΒΕΡΓΙΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ 2202

3 ) ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1666

4 ) ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1479

5 ) ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1358

6 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1304

7 ) ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1220

8 ) ΚΙΟΥΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1167

9 ) ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1121

10 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 993

11 ) ΓΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 987

12 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 985

13 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΘΕΟΝΙΑ (ΘΕΟΝΗ) του ΔΡΑΚΟΥΛΗ 973

14 ) ΜΠΑΡΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 914

15 ) ΜΠΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 838

16 ) ΜΠΑΚΟΛΕΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 764

17 ) ΜΠΟΥΛΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 730

18 ) ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 678

19 ) ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΡΑΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 667

20 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 528

21 ) ΧΙΟΥΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 491

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1270

2 ) ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 827

3 ) ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 820

4 ) ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 588

5 ) ΣΤΑΘΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ 558

6 ) ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 534

7 ) ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 510

8 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 498

9 ) ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ 453

10 ) ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 388

11 ) ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 387

12 ) ΤΣΙΓΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 379

13 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 362

14 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 358

15 ) ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 350

16 ) ΓΚΛΕΓΚΛΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 340

17 ) ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 333

18 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 328

19 ) ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 299

20 ) ΣΤΡΑΒΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298

21 ) ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ - ΞΕΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 739

2 ) ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 686

3 ) ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 571

4 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 500

5 ) ΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 500

6 ) ΠΡΑΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 463

7 ) ΣΙΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 431

8 ) ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 400

9 ) ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 383

10 ) ΠΛΑΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 372

11 ) ΚΡΟΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 372

12 ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 332

13 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 331

14 ) ΔΟΥΛΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 325

15 ) ΚΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 284

16 ) ΜΑΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 268

17 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 244

18 ) ΔΕΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 170

19 ) ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΥ ΖΩΓΡΑΦΩ του ΘΩΜΑ 121

20 ) ΡΕΤΣΙΝΗ ΑΣΤΕΡΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 112



ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 954

2 ) ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 574

3 ) ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 534

4 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 468

5 ) ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 367

6 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 358

7 ) ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 324

8 ) ΚΟΡΡΕ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 257

9 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 243

10 ) ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 238

11 ) ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 236

12 ) ΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜ 208

13 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 185

14 ) ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 184

15 ) ΤΣΟΜΠΑΝΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 154



ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ - ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 364

2 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 307

3 ) ΛΑΔΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 255

4 ) ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 244

5 ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΗΛΙΑ 243

6 ) ΝΙΚΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 223

7 ) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 204

8 ) ΣΚΟΠΕΤΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 147

9 ) ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 131

10 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 108

11 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 90

12 ) ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 87

13 ) ΡΟΘΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 74

14 ) ΝΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68

 

ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 244

2 ) ΒΡΥΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ 176

3 ) ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΟΥΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 155

4 ) ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 141

5 ) ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130

6 ) ΚΑΠΟΓΛΗ-ΤΖΩΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 121

7 ) ΜΠΕΧΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ 121

8 ) ΜΠΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116

9 ) ΤΣΙΧΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ 113

10 ) ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 97

11 ) ΠΑΞΙΜΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΟΛ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 95

12 ) ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 79

13 ) ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 76

14 ) ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 71



ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 519

Εκλογική Περιφέρεια Πελοποννήσου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Μεσσηνίας

1 ) ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 577

2 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 520

3 ) ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 409

4 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 372

5 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 365

6 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 242

7 ) ΣΑΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 235

8 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 205

9 ) ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 161

10 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 159

11 ) ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 152

12 ) ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 137

13 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΗΛΙΑ 108

14 ) ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88